🌱 Mi lenne, ha a klímacélok nem csak a polcokon porosodnának? Ha a klímatörvény nem csak papíron létezne. Ha lenne egy Ifjúsági Klímatanács, ami valóban beleszólhat a döntésekbe. Ha az iskolákban a klímaválságról úgy tanulnánk, hogy közben erősödik a tudásunk és a cselekvőképességünk. 🎓🌍 Ezek mind részei annak a javaslatcsomagnak, amelyet mi, fiatalok állítottunk össze Magyarország új klímatörvényéhez. 👉 Ez a törvény a mi jövőnkről szól. 🤝 Most te jössz: álljunk ki együtt egy élhető Magyarországért!